جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان لرستان

city
   
 
  • صادرات کالاهای غیر نفتی لرستان طی سال آینده ۴ برابر شود

   صادرات کالاهای غیر نفتی لرستان طی سال آینده ۴ برابر شود

   صادرات کالاهای غیر نفتی لرستان طی سال آینده ۴ برابر شود

   هوشنگ بازوند ظهر شنبه در جلسه کارگروه صادرات غیر نفتی استان لرستان اظهار داشت: باید با اقدامات و همچنین برنامه ریزی لازم صادرات غیر نفتی استان لرستان طی سال آینده نسبت به امسال چهار برابر افزایش یابد.


   بازوند تاکید کرد:
   صادرات کالاهای غیر نفتی لرستان طی سال آینده ۴ برابر شود

    

    
    
    
    
    

                                                        

   خرم آباد - استاندار لرستان بر ضرورت افزایش صادرات غیر نفتی این استان تاکید کرد.

    به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان لرستان، هوشنگ بازوند ظهر شنبه در جلسه کارگروه صادرات غیر نفتی استان لرستان اظهار داشت: باید با اقدامات و همچنین برنامه ریزی لازم صادرات غیر نفتی استان لرستان طی سال آینده نسبت به امسال چهار برابر افزایش یابد.

   وی با بیان اینکه میزان صادرات کالاهای غیر نفتی لرستان طی سال ۹۲ حدود ۵۴ میلیون دلار بوده است عنوان کرد: همچنین این میزان طی امسال نیز به ۷۰ میلیون دلار رسیده است.

   استاندار لرستان بیان داشت: میزان صارات کالاهای غیر نفتی لرستان طی امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل به لحاظ ارزشی ۲۸ درصد افزایش یافته است.

   بازوند با تاکید بر ضرورت افزایش صادرات غیر نفتی استان لرستان تصریح کرد: ۷۰ میلون دلار صادرات غیر نفتی در استان رقم بسیار پایینی است و به هیچ عنوان این رقم را نمی توان مطرح کرد.

   وی با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی برای افزایش صادرات کالاهای غیر نفتی لرستان طی سال ۹۴ ادامه داد: باید با برنامه ریزی لازم میزان صادرات کالاهای غیر نفتی لرستان از ۷۰ میلیون دلار به ۲۸۰ میلیون دلار افزایش یابد.

   استاندار لرستان ادامه داد: باید با برنامه ریزی لازم از سوی دستگاههای متولی میزان صادرات کالاهای غیر نفتی لرستان طی سال آینده چهار برابر نسبت به امسال افزایش یابد.

   بازوند با تاکید بر اینکه به طور حتم این افزایش صادرات کالاهای غیر نفتی با راه اندازی پتروشیمی لرستان و همچنین کشت و صنعت در لرستان محقق می شود گفت: همچنین باید دستگاههای متولی در حوزه های کشاورزی، صنعت و بازرگانی نیز اقدامات لازم را برای تحقق افزایش صاردات غیر نفتی استان عملیاتی کنند.

   وی با تاکید بر تحقق این برنامه ریزی افزایش صادرات غیر نفتی لرستان با رعایت پارامترهای لازم تصریح کرد: در این راستا گمرک استان لرستان باید فعالیت جدی تری داشته باشد و به صورت ویژه به این حوزه ورود پیدا کند.

   استاندار لرستان با تاکید بر ضرورت برطرف کردن مشکلات موجود از سوی گمرک لرستان برای صادرات کالاهای غیر نفتی لرستان از گمرک این استان افزود: ما برای رشد و توسعه استان نیازمند حضور بخش خصوصی هستیم و برای حضور فعال این بخش در استان باید مشکلات سر راه آنها برای سرمایه گذاری را مرتفع کنیم.

    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,791,336
تعداد بازدید امروز : 120
آخرین به روزرسانی : 11:47  1397/12/28