جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان لرستان(آزمایشی)

city
   
 
  • رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی خبر داد:احداث آزمایشگاه سن‌سنجی در لرستان

   رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی از احداث آزمایشگاه سن‌سنجی در لرستان خبر داد.

   رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی خبر داد:احداث آزمایشگاه سن‌سنجی در لرستان

   رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی خبر داد:احداث آزمایشگاه سن‌سنجی در لرستان

   راضیه لک در گفت‌وگو با خبرنگاران، در رابطه با راه‌اندازی آزمایشگاه سن‌سنجی در استان، اظهار کرد: هزینه سرمایه‌گذاری برای این طرح بالا بوده و حدود ۱۵۰ میلیارد تومان است که باید این موضوع بررسی شود که فاینانس و برگشت سود آن را چگونه تأمین کنیم.

   وی با بیان اینکه هزینه جاری این آزمایشگاه نیز باید بررسی شود که چطور آن را تأمین کرد، افزود: همچنین نوع دستگاه‌ها و میزان خوراک آن را باید مورد مطالعه قرار داد و تعیین کرد برای هر دستگاه به طور تفکیک چقدر نمونه برآورد می‌شود.

   رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی تصریح کرد: طرح مطالعاتی این آزمایشگاه هنوز تهیه نشده و کامل نیست که باید آن را تکمیل و سپس اقدام کرد. برای احداث این آزمایشگاه باید طرح فنی و اقتصادی آن ارائه شود.

   لک بیان کرد: این دستگاه‌ها به صورت شبانه‌روز کار می‌کنند، برای همین خوراک آن باید به صورت سه شیفت تأمین شود. در همین راستا برای کشور و منطقه بازاریابی طرح باید مورد مطالعه قرار گیرد و تمام موارد را بسنجیم.

   وی ادامه داد: طرح فنی و اقتصادی تکمیل شود کار را شروع می‌کنیم و این آزمایشگاه در لرستان حتما عملیاتی می‌شود اما نوع دستگاه‌هایی که آورده می‌شود باید مورد بررسی قرار گیرد

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,705,606
تعداد بازدید امروز : 3
آخرین به روزرسانی : 08:18  1397/09/21
Page created in 2.4479289054871 seconds.
memoryUsage : 45512Kb