جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان لرستان(آزمایشی)

city
   
 
  • معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان گفت:۲۱۰۰ پروژه نیمه‌تمام در استان وجود دارد که برای تکمیل آن‌ها اعتباری در حدود 6 هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان نیاز است.

   معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان:2 هزار و 100 پروژه نیمه‌تمام در لرستان وجود دارد

   معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان گفت:۲۱۰۰ پروژه نیمه‌تمام در استان وجود دارد که برای تکمیل آن‌ها اعتباری در حدود 6 هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان نیاز است.

   معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان گفت:۲۱۰۰ پروژه نیمه‌تمام در استان وجود دارد که برای تکمیل آن‌ها اعتباری در حدود 6 هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان نیاز است.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن وتجارت استان لرستان گودرز امیری در آیین بهره‌برداری از کارگاه تولید ورق‌های پرچین این شهر بیان کرد: تا پایان ایام‌الله دهه فجر هزار و ۷۶۵ پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان در سطح استان لرستان کلنگ زنی و افتتاح خواهد شد.

   وی ادامه داد: هدف اصلی ما تعیین تکلیف پروژه‌های نیمه‌تمام بوده چراکه ۲۱۰۰ پروژه نیمه‌تمام در استان وجود دارد و برای تکمیل آن‌ها اعتباری در حدود ۶۵۰۰ میلیارد تومان نیاز است و اگر به اعتبارات کنونی بسنده کنیم راه به‌جایی نخواهیم برد.

   معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان اظهار داشت: اکنون در حوزه اقتصاد مقاومتی برنامه‌های خوبی در سطح استان در حال اجراست.

   امیری عنوان کرد: ۳۷۰ شاخص توسعه‌ای برای استان تهیه شده و همچنین برنامه چهارساله برای تمام دستگاه‌های اجرای مشخص شده که شاخص ارزیابی مدیران همین برنامه است.

   وی گفت: لرستان ظرفیت خوبی در حوزه مختلف مخصوصاً گیاهان دارویی داشته که امیدواریم بتوان با برنامه‌ریزی مناسب شرایط را برای توسعه این حوزه مهیا کرد که در همین راستا در دهه فجر یک طرح مرتبط با حوزه گیاهان دارویی به بهره‌برداری رسیده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,705,635
تعداد بازدید امروز : 32
آخرین به روزرسانی : 08:18  1397/09/21
Page created in 4.3538880348206 seconds.
memoryUsage : 45516Kb