جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان لرستان(آزمایشی)

city
   
 
  • رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: مشکلی در زمینه عرضه و قیمت گوشت و مرغ مورد نیاز استان برای روزهای پایانی سال وجود ندارد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان خبر داد:مشکلی در زمینه قیمت عرضه گوشت و مرغ وجود ندارد

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: مشکلی در زمینه عرضه و قیمت گوشت و مرغ مورد نیاز استان برای روزهای پایانی سال وجود ندارد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: مشکلی در زمینه عرضه و قیمت گوشت و مرغ مورد نیاز استان برای روزهای پایانی سال وجود ندارد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن وتجارت استان لرستان محمدرضا صفی‌خانی در جلسه ستاد تنظیم بازار استان بیان کرد: با توجه به تجربه‌های گذشته در زمینه توزیع کالاهای اساسی نباید برای توزیع برنج دولتی در بازار مشکل چندانی وجود داشته باشد.

   وی ادامه داد: به همین دلیل باید با تهیه سازوکارهای مناسب شرایط را برای عرضه مناسب این محصول در بازار استان مهیا کرد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان عنوان کرد: در نتیجه قبل از اجرای مرحله دوم توزیع برنج دولتی باید بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف بر نحوه توزیع نظارت داشته باشند.

   صفی خانی ادامه داد: به هیچ عنوان در زمینه تامین مرغ و گوشت مشکلی نداریم و باید اطلاع‌رسانی لازم برای معرفی مراکز توزیع این محصولات در سطح استان انجام شود.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان عنوان کرد: سیاست کلی وزارت صنعت، معدن و تجارت تمرکز بر روی نمایشگاه‌های بهاره است و اکنون نیز در اغلب شهرستان‌های استان شاهد برپایی این نمایشگاه‌ها هستیم.

   این مسئول گفت: به همین دلیل باید نظارت ویژه‌ای بر عملکرد نمایشگاه‌های بهاره توسط دستگاه‌های مختلف و بازرسان انجام شود.

   صفی‌خانی در ادامه با اشاره به ضرورت نظارت رستوران‌ها و مراکز رفاهی اظهار داشت: باید با نظارت دقیق شرایط را برای ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی مهیا کنیم در این راستا انتظار می‌رود دستگاه‌های مسئول به وظایف خود عمل کنند.

   وی گفت: با توجه به تقاضای مردم برای خرید برنج دولتی امیدواریم بتوان شرایط را برای افزایش سهمیه استان مهیا کرد.

   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان اظهار داشت: در روزهای آینده نرخ میوه دولتی اعلام خواهد شد و با افزایش مراکز عرضه این محصول می‌توان شرایط را برای کنترل هرچه بهتر بازار مهیا کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,705,557
تعداد بازدید امروز : 852
آخرین به روزرسانی : 08:18  1397/09/21
Page created in 2.6443839073181 seconds.
memoryUsage : 46866Kb