جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان لرستان

city
   
 
  • رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان تاکید کرد: لزوم حمایت همه جانبه از کارخانه نساجی بروجرد

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان بر لزوم حمایت همه جانبه از کارخانه نساجی بروجرد تاکید کرد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان تاکید کرد: لزوم حمایت همه جانبه از کارخانه نساجی بروجرد

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان تاکید کرد: لزوم حمایت همه جانبه از کارخانه نساجی بروجرد

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، محمدرضا صفی‌خانی در جلسه بررسی وضعیت کارخانه نساجی بروجرد بیان کرد: باید یک پکیج حمایتی مناسب برای کارخانه نساجی بروجرد تهیه و تحقق آن به یک مطالبه ملی تبدیل شود.

   وی ادامه داد: با توجه به مشکلات موجود در صنعت نساجی کشور مطمئنا محور بازار پارچه و آینده ریسندگی کشور در صورت حمایت کارخانه نساجی بروجرد خواهد بود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان در ادامه با اشاره به لزوم حمایت همه جانبه از کارخانه نساجی بروجرد، عنوان کرد: در ابتدا باید ایجاد یک شرایط حمایتی از این کارخانه در دستور کار قرار گرفته و در قالب یک برنامه مدون تمامی وظایف مدیران کارخانه و دستگاه های اجرایی تبیین شود.
   وی عنوان کرد: به دلیل روزمرگی همواره دغدغه اشتغال وجود داشته و کمتر به تولید توجه شده، این در حالی است که قطعا اگر مشکلات تولید حل شوند مسائل و موانع ایجاد اشتغال برطرف خواهند شد، در نتیجه باید نگاه بلند مدت برای تولید خوب و اشتغال پایدار داشته باشیم.
   صفی خانی اظهار داشت: در دو سال گذشته شاهد نگاه تخصصی و علمی مدیران کارخانه نساجی بروجرد برای رفع موانع موجود بودیم و همچنین چندین جلسه توسط مدیریت ارشد استان در خصوص مشکلات بانکی نساجی بروجرد برگزار شده است.
   وی در ادامه با اشاره به اینکه ممکن است با تزریق سرمایه در گردش به صورت مقطعی شاهد حل مشکلات نساجی بروجرد باشیم اما چاره ساز نخواهد بود، افزود: اگر طرح توسعه در این کارخانه اجرا نشده و تکنولوژی آن به روز نشود مطمئنا در آینده نزدیک با مشکلاتی زیادی در این کارخانه روبرو خواهیم شد.
   این مسئول اظهار داشت: امسال باید حمایت جدی تری از نساجی شود چرا که مدیران کارخانه 60 درصد در حوزه ریسندگی تعهدات خود را محقق کرده اند و باید به این کارخانه کمک کنیم.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان بیان کرد: در ستاد تسهیل ملی درخواست خواهیم داد تا شرایطی که باعث می‌شود به کارخانه نساجی تسهیلات داده نشود در نظر نگیرد، با این وجود انتظار می رود پرداخت تسهیلات مورد نیاز کارخانه در اولویت قرار گیرد.
   صفی خانی در ادامه با اشاره به تلاش برای تامین بخشی از بازار فروش این کارخانه، افزود: بر اساس آخرین جلسه برگزار شده با آموزش و پرورش استان، تولیدکنندگان لباس مدارس ملزوم شدند که پارچه مورد نیاز خود را از نساجی بروجرد خریداری کنند و باید هر چه سریعتر قراردادها در این راستا منعقد شود.
   وی گفت: با توجه به اینکه در اغلب استان های همجوار لرستان کارخانه نساجی وجود ندارد می توان با هماهنگی با ادارات آموزش و پرورش و برگزاری نشست با آنها شرایط را برای فروش بخشی از محصولات کارخانه مهیا کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,791,422
تعداد بازدید امروز : 206
آخرین به روزرسانی : 11:47  1397/12/28