جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان لرستان

city
   
 
  • رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از انجام بیش از 3800 بازرسی واحدهای صنفی و غیرصنفی در استان خبر داد.

   انجام بیش از 3800 بازرسی واحدهای صنفی و غیرصنفی لرستان

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از انجام بیش از 3800 بازرسی واحدهای صنفی و غیرصنفی در استان خبر داد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از انجام بیش از 3800 بازرسی واحدهای صنفی و غیرصنفی در استان خبر داد.


   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن وتجارت استان لرستان محمدرضا صفی‎خانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به تشدید بازرسی‎های به عمل آمده از ابتدای تیر امسال تاکنون 3829 بازرسی از سطح واحدهای صنفی و غیرصنفی استان با همکاری سازمان تعزیرات و دیگر دستگاه‎های مرتبط به عمل آمده که در این رابطه 2957 پرونده تخلفاتی تشکیل و به مراجع قضایی ارجاع داده شده‎اند.

   وی ارزش ریالی این پرونده‎ها را 29 میلیارد و 500 میلیون تومان عنوان کرد و گفت: عمده پرونده‎های تشکیل شده در رابطه با احتکار بوده است.

   صفی‎خانی با بیان اینکه 2500 مورد بازرسی انبار در استان داشته‎ایم، افزود: در این خصوص 135 مورد پرونده احتکار به ارزش ریالی 250 میلیارد ریال تشکیل شده است.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان تصریح کرد: کالاهای ضبط شده تحویل مقامات قضایی داده می‎شود تا با نرخ مصوب در اختیار مردم قرار گیرند.

   وی بالا رفتن قیمت ارز و افزایش تقاضای مردم را عامل بی‎ثباتی در بازار عنوان کرد و ادامه داد: خوشبختانه در خصوص تامین کالاهی اساسی در کشور مشکلی نداریم و جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

   صفی‎خانی بیان کرد: سفارشات آماده ترخیص هستند و اتحادیه‎ها نیز در این رابطه همکاری لازم را با سازمان داشته‎اند. مردم باید خودتحریمی را کم کنند تا حداقل تغییر قیمت را داشته باشیم.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان به راه‎اندازی سامانه جامع انبارها نیز اشاره کرد و گفت: این سیستم به منظور رهگیری کالا از مبدا تا مقصد و جلوگیری از قاچاق کالا در استان راه اندازی شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,791,356
تعداد بازدید امروز : 140
آخرین به روزرسانی : 11:47  1397/12/28