جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان لرستان

city
   
 
  • رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: با انجام بازرسی از نانوایی های سطح استان، طی 6 ماهه نخست امسال 437 پرونده تخلفاتی برای نانوایی ها تشکیل شده است.

   437 نانوایی متخلف در لرستان جریمه شدند

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: با انجام بازرسی از نانوایی های سطح استان، طی 6 ماهه نخست امسال 437 پرونده تخلفاتی برای نانوایی ها تشکیل شده است.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: با انجام بازرسی از نانوایی های سطح استان، طی 6 ماهه نخست امسال 437 پرونده تخلفاتی برای نانوایی ها تشکیل شده است.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان لرستان محمدرضا صفی خانی در گفت و گوی خبری با ایرنا افزود: با توجه به استفاده روزانه شهروندان از نان و ضرورت توجه به واحدهای نانوایی در این راستا پنج هزار و 177 فقره بازرسی انجام شده است.

   وی با اشاره به انجام 220 مورد گشت مشترک با همکاری سایر نهادها از جمله تعزیرات حکومتی و شرکت غله اظهار داشت: در مجموع واحدهای متخلف با تشکیل پرونده به ارزش بیش از یک میلیارد و 768 میلیون و 835 هزار ریال به تعزیرات حکومتی معرفی شده اند.
   وی تصریح کرد: بیشترین تخلف واحدهای نانوایی با 136 مورد عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی بود و پس از آن کم فروشی با 132 مورد، عدم درج واحدهای نرخ نامه 53 مورد و گرانفروشی 17 مورد شناسایی شده است.
   صفی خانی نداشتن پروانه، اخفا و امتناع از عرضه را از دیگر موارد تخلفاتی نانوایان برشمرد و گفت: مردم در صورت مشاهده هر یک از تخلفات عنوان شده، مراتب را با شماره 124 ستاد بازرسی بازار در میان بگذارند.
   2 هزار واحد نانوایی در استان فعال است که از این تعداد، 539 واحد در خرم آباد می باشند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,791,387
تعداد بازدید امروز : 171
آخرین به روزرسانی : 11:47  1397/12/28