جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان لرستان

city
   
 
  • معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: سهمیه امسال استان در حوزه پرداخت تسهیلات رونق تولید بیش از هشت هزار میلیارد ریال است.

   هشت هزار میلیارد ریال تسهیلات تولید در لرستان پرداخت می شود

   معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: سهمیه امسال استان در حوزه پرداخت تسهیلات رونق تولید بیش از هشت هزار میلیارد ریال است.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان لرستان مسعود رضا در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استانداری لرستان افزود: این رقم سهمیه استان پایان مردادماه امسال ابلاغ شده و به منظور رفع مشکل سرمایه در گردش واحدهای تولیدی پرداخت می شود.

   وی با بیان اینکه تسهیلات رونق تولید در سال های گذشته به واحدهای بزرگ پرداخت نشده است، اظهار داشت: واحدهای بالای 100 نفر نیروی کاری به تشخیص استان ها و با تصویب کارگروه مربوطه می توانند از این فرصت بهره مند شوند.
   وی تصریح کرد: ماشین آلات و تجهیزات برخی واحدهای تولیدی به دلیل بدهی در اختیار بانک ها قرار می گیرد که بر اساس مصوبات استانی، باید در مرحله نخست محل اجرای طرح و سپس وثائق خارج از طرح به تملک بانک درآید.
   رضا گفت: با ابلاغ دستورالعمل تسهیلات رونق تولید، از ابتدای شهریور امسال تاکنون مشکلات 26 واحد با تسهیلات درخواستی یکهزار و 862 میلیارد ریال و نوسازی هفت طرح با اعتبار 126 میلیارد ریال بررسی شده است.
   وی ادامه داد: تاکنون لرستان با پرداخت یک فقره تسهیلات 30 میلیارد ریالی رتبه پنجم کشور در پرداخت تسهیلات رونق تولید سال 97 را دارد.
   بیش از یکهزار و 500 پروانه بهره برداری صنعتی در لرستان صادر شده و حدود 100 واحد تولیدی کوچک و متوسط لرستان در تملک بانک ها قرار دارد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,791,395
تعداد بازدید امروز : 179
آخرین به روزرسانی : 11:47  1397/12/28