جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان لرستان

city
   
 
  • رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: واحدهای صنفی متخلف استان با انجام بازرسی های مستمر از ابتدای امسال، یکهزار و 900 میلیارد ریال جریمه شدند.

   واحدهای صنفی متخلف در لرستان 1900 میلیارد ریال جریمه شدند

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: واحدهای صنفی متخلف استان با انجام بازرسی های مستمر از ابتدای امسال، یکهزار و 900 میلیارد ریال جریمه شدند.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: واحدهای صنفی متخلف استان با انجام بازرسی های مستمر از ابتدای امسال، یکهزار و 900 میلیارد ریال جریمه شدند.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن وتجارت استان لرستان محمدرضا صفی خانی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در این مدت 65 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی مختلف انجام و 6 هزار فقره پرونده تخلفاتی نیز تشکیل شده است.

   وی این رقم بازرسی و جریمه در استان را کم نظیر دانست و اظهار داشت: برخی از واحدهای متخلف چندین بار جریمه شده اند که بنا بر نظر موافق دادستان قرار شد واحدهایی با تکرر تخلفات، توسط پرده به مردم معرفی شوند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان همچنین گفت: 716 تن کالای اساسی ویژه برای نوروز در استان ذخیره سازی شده است.
   صفی خانی افزود: در حوزه ذخیره‌سازی کالاهای اساسی با تمهیدات اندیشیده شده توسط مدیریت ارشد استان، ستاد تنظیم بازار و همکاری سازمان جهاد کشاورزی کمبودی وجود ندارد.
   وی اظهار داشت: در این راستا 200 تن سیب، 400 تن پرتغال، 50 تن شکر، 6 تن برنج و 60 تن گوشت گوسفندی و گوساله منجمد در سطح استان ذخیره‌سازی شده و در ایام پایانی سال در اختیار هم‌استانی‌ها قرار می‌گیرد.
   وی بیان کرد: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مردم استان در ایام پایانی سال کمترین دغدغه را داشته باشند و در این راستا از تمام ظرفیت خود استفاده خواهیم کرد.
   رئیس سازمان صمت لرستان اضافه کرد: همچنین در راستای اجرای مصوبات ستاد تنظیم بازار، از 15 تا 28 اسفندماه نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا در شهرستان‌های مختلف استان متناسب با شرایط هر شهرستان برگزار می‌شود.
   صفی خانی گفت: همچنین طرح ویژه نظارتی بازار نوروزی از ابتدای بهمن ماه در سطح استان آغاز شده و در قالب 50 اکیپ ثابت و سیار با همکاری دستگاه‌های مختلف از جمله بسیج، بازرسان اصناف، تعزیرات حکومتی، پایانه‌های مسافربری و اماکن نیروی انتظامی بر اصناف نظاکرت می کنند.
   صفی خانی بیان کرد: مردم درصورت مشاهده هر گونه تخلف مراتب را به سامانه 124 اطلاع دهند تا موارد در کمترین زمان ممکن مورد بررسی قرار گیرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,904,036
تعداد بازدید امروز : 644
آخرین به روزرسانی : 15:48  1398/04/30