جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان لرستان

city
   
 
  • تامین اقلام ضروری مسافرین نوروزی گرفتارشده در سیل/ بخش های دولتی و خصوصی در آماده باش هستند

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان عنوان کرد:

   تامین اقلام ضروری مسافرین نوروزی گرفتارشده در سیل/ بخش های دولتی و خصوصی در آماده باش هستند

   تامین اقلام ضروری مسافرین نوروزی گرفتارشده در سیل/ بخش های دولتی و خصوصی در آماده باش هستند

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان محمدرضا صفی خانی از آمادگی این سازمان برای تامین اقلام ضروری و اسکان مسافرین نوروزی که با سیل مواجه شده اند خبر داد و گفت: بخش های خصوصی و دولتی در حالت آماده باش قرار دارند تا در صورت نیاز از تجهیزات آنها استفاده شود.

   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان لرستان در گفتگو با شاتا با اشاره به آمادگی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان برای کمک به سیل زدگان گفت: ظهر امروز ستاد بحران استان تشکیل و تصمیمات لازم برای مقابله با سیل و جلوگیری از وقوع بحران اتخاذ شد.

   او افزود: سیل امروز در استان لرستان گسترده بوده است و به بسته شدن راه ارتباطی شهرستان پل دختر منجر شده است که در این خصوص اعلام کردیم آمادگی برای تامین نان و اقلام ضروری وجود دارد و از این بابت با مشکلی روبرو نیستیم.

   به گفته ی صفی خانی تا به این لحظه گزارشی مبنی بر نیاز به این کمک ها دریافت نشده است، با این حال بخش خصوصی و دولتی در حالت آماده باش قرار دارند.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان اضافه کرد: همچنین نمایشگاه بین المللی لرستان نیز برای اسکان مسافران نوروزی که با سیل مواجه شده اند، تخلیه و نیازهای غذایی ضروری آنها نیز تامین شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,826,052
تعداد بازدید امروز : 414
آخرین به روزرسانی : 21:45  1398/02/02