جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان لرستان

city
   
 
  • معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت لرستان از آماده‌باش کامل بازرسان سازمان صمت لرستان جهت نظارت بر بازار در مناطق سیل‌زده استان خبر داد.

   معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت لرستان خبر داد:

   معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت لرستان از آماده‌باش کامل بازرسان سازمان صمت لرستان جهت نظارت بر بازار در مناطق سیل‌زده استان خبر داد.

   معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت لرستان از آماده‌باش کامل بازرسان سازمان صمت لرستان جهت نظارت بر بازار در مناطق سیل‌زده استان خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن وتجارت استان لرستان فریبرز حسامی امروز در جمع خبرنگاران بیان کرد: در پی سیل اخیر در لرستان بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بلافاصله در قالب‌ اکیپ‌های‌های ثابت و سیار در محل واحدهای تولیدی آب معدنی، نانوایان، عمده‌فروشان و واحدهای ابزار و یراق جهت جلوگیری از افزایش بی‌رویه قیمت‌ها استقرار پیدا کردند.

   وی ادامه داد: در همین راستا نظارت ویژه‌ای بر فروش اقلام مورد نیاز سیل‌زدگان از جمله بیل، چکمه، انواع مواد غذایی، لوازم بهداشتی و غیره تاکنون صورت گرفته و اطلاع‌رسانی لازم نیز به واحدهای فوق‌الذکر جهت رعایت حال خریداران و جلوگیری از افزایش بی‌رویه قیمت‌ها صورت گرفته است.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت لرستان عنوان کرد: در پی بازرسی‌های به عمل آمده ۲۱ واحد تولیدی، عمده فروش، ابزار و یراق که مبادرت به گران‌فروشی نموده بودند شناسایی و مبلغ ۷۵ میلیون ریال جریمه شده و پرونده تخلفاتی برای آنها تشکیل و جهت صدور حکم به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
   حسامی افزود: همچنین بازرسین سازمان بلافاصله در شهرستان‌های مختلف سیل‌زده استان استقرار پیدا کرده و کار نظارت و ساماندهی واحدهای نانوایی، عمده فروش و خرده‌فروش را جهت ارائه خدمت مطلوب به سیل‌زدگان را با جدیت در دستور کار قرار دادند.
   این مسئول در ادامه با اشاره به اینکه کار نظارت و بازرسی بر واحدهای فوق‌الذکر با جدیت ادامه پیدا خواهد کرد، افزود: در صورت مشاهده هر گونه تخلف با توجه به موقعیت حساس منطقه با متخلفان بدون هر گونه اغماض و چشم‌پوشی برخورد قانونی به عمل خواهند آمد.
   وی بیان داشت: هم استانی‌های عزیز در صورت مشاهده هرگونه تخلف با شماره تلفن ۱۲۴ تماس حاصل نمایند.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,874,576
تعداد بازدید امروز : 344
آخرین به روزرسانی : 10:32  1398/03/26