X
سه شنبه, ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۷ ۲۸۹۹
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت لرستان : ذوب آهن رومشکان 600فرصت شغلی مستقیم ایجاد می کند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: ذوب‎آهن رومشکان بین 14 تا 16 ماه به تولید نهایی خواهد رسید.

رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت لرستان : ذوب آهن رومشکان 600فرصت شغلی مستقیم ایجاد می کند

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن وتجارن استان لرستان قدرت اله ولدی در حاشیه کلنگ زنی کارخانه ذوب اهن آذر پاد رومشکان جمع خبرنگاران افزود:

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4

 به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن وتجارن استان لرستان قدرت اله ولدی در حاشیه کلنگ زنی کارخانه ذوب اهن آذر پاد رومشکان در  جمع خبرنگاران افزود:با پیگیریهای زیاد نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس و استاندار امروز شاهد عملیاتی شدن این کارخانه هستیم. پروژهای که بنا به گفته دست اندرکاران آن قرار نبود در لرستان احداث شود.

وی با بیان اینکه در سال 92 مجوز تاسیس این پروژه مهم اخذ شد، اضافه کرد:  در اردیبهشت ماه امسال تجهیز کارگاه کارخانه انجام گرفت و الان به جایی رسیده که 60 درصد تسطیح خاک انجام شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان تصریح کرد: این پروژه 750 هزار تن ظرفیت تولید دارد که با بهرهبرداری کامل از آن 600 فرصت شغلی مستقیم و 5 هزار فرصت شغلی غیرمستقیم را به همراه دارد.

ولدی با بیان اینکه برآورد سرمایهگذاری این کارخانه ذوبآهن 1200 میلیارد تومان است، یادآور شد: با برنامهریزیهای صورت گرفته قرار است بین 14 تا 16 ماه به تولید نهایی برسد که تحولی عظیم در منطقه را به همراه دارد.

وی با بیان اینکه تمامی مدیران استان در سرعت بخشیدن به این پروژه نقش داشتهاند، گفت: این شرکت از دولت وام و تسهیلاتی دریافت نخواهد کرد که این موضوع خود بسیار قابل تقدیر و ستایش است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان در پایان گفت: تمامی هم و غم استاندار لرستان و تیم مدیریتی استان ایجاد زیرساختهای لازم برای اشتغال پایدار بوده که در این بین همراهی مردم ستودنی است

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 4.2736819585164
Query time: 3.3580497105916