X
چهارشنبه, ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۱۵ ۷
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
رییس سازمان صمت لرستان: مشکلی برای توزیع کالاهای اساسی در لرستان وجود ندارد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: در حال حاضر با توجه به روزهای پایانی سال و نیاز مردم به کالاهای اساسی، هیچ مشکلی برای تامین این کالاها در استان وجود ندارد.

رییس سازمان صمت لرستان: مشکلی برای توزیع کالاهای اساسی در لرستان وجود ندارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان مهندس بهزاد منصوری در گفت و گوی خبری افزود: در روزهای پایانی سال و با توجه به فرارسیدن عید نوروز، تامین کالاهای اساسی در صدر خرید عمومی قرار دارد. ما با اطمینان اعلام می کنیم که مردم می توانند تمام کالاهای اساسی موردنیاز خود را با قیمت مصوب تهیه کنند.

وی اظهار داشت: اکنون در زمینه تامین و توزیع تمامی کالاهای موردنیاز مردم، شرایط بازار به صورت کاملا عادی است، به جزء روغن خوراکی که کمبود آن کشوری بود، اکنون طبق آمار و اطلاعات واصله از سایر استان ها، لرستان از لحاظ تامین و توزیع روغن خوراکی در وضعیت نرمالی قرار دارد.

وی ادامه داد: از ابتدای سال جاری تاکنون پنج هزار و 230 تن برنج، چهار هزار و 220 تن روغن، 11 هزار و 664 تن شکر، 152 تن گوشت قرمز منجمد و یک هزار و 513 تن گوشت مرغ منجمد در لرستان توزیع شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: البته اکنون 30 تن برنج، 240 تن روغن، 426 تن شکر، 60 تن گوشت قرمز منجمد و 209 تن گوشت مرغ منجمد در استان در حال توزیع است.

منصوری افزود: در اسفندماه نیز به دلیل تامین نیازهای مردم به کالاهای اساسی 700 تن برنج، 860 تن روغن و 426 تن شکر در لرستان تامین و توزیع شد که اکنون نیز 30 تن برنج، 140 تن روغن، 426 تن شکر، 60 تن گوشت قرمز منجمد و 211 تن گوشت مرغ منجمد در انبارهای استان موجود است.

وی سهمیه هر شهرستان براساس درصد جمعیتی را نیز اعلام کرد و اظهار داشت: شهرستان خرم آباد با 28 درصد بیشترین و رومشکان و چگنی با 2 درصد کمترین سهمیه را دارند.

رئیس سازمان صمت لرستان از مردم خواست در این ایام اگرچه نظارت ویژه بر کالاهای اساسی استان وجود دارد اما در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گرانفروشی، کم فروشی، احتکارخصوصا کالاهای اساسی، عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور و عرضه خارج از شبکه، با شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری این سازمان در میان گذارند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.8560099601746
Query time: 1.7787225246429