X
چهارشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۰۷:۵۷ ۳۰
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
واحدهای صنفی متخلف لرستان 10 میلیارد تومان جریمه شدند.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: از ابتدای اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز تاکنون واحدهای صنفی متخلف استان 10 میلیارد و 500 میلیون تومان جریمه شدند.

واحدهای صنفی متخلف لرستان 10 میلیارد تومان جریمه شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان فریبرز حسامی در گفت و گوی خبری در خصوص ادامه طرح ویژه نظارتی نوروز ۱۴۰۰ در سطح استان افزود: تا امروز در راستای اجرای این طرح 22 هزار واحدهای صنفی، صنعتی و خدماتی بازرسی شد که یک هزار و 350 پرونده تخلفاتی با ارزش 10 میلیارد و 500 میلیون تومان شناسایی و به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

وی تصریح کرد: طرح نظارتی ایام پایانی سال 99 و نوروز 1400 از نیمه بهمن 99 به مدت دو ماه تا 15 فروردین 1400 با تمرکز بر کالاهای پرتقاضا و اولویت دار و خدماتی در سطح استان در حال اجرا است.

وی ادامه داد: به همین منظور 25 اکیپ با محوریت سازمان صمت و همکاری موثر اتاق اصناف، اتحادیه های صنفی، تعزیرات حکومتی، بسیج و ناظران افتخاری در استان در راستای اجرای این طرح همکاری ویژه دارند.

حسامی افزود: با توجه به دستور موکد مراجع نظارتی استان با محوریت سازمان صمت، اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی، با متخلفان صنفی و متجاهران گرانفروشی با نصب پرده و تعطیلی واحد صنفی برخورد جدی می شود.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: همچنین در پایان طرح از همه صنوف خوشنامی که در سطح استان با سازمان صمت و دستگاههای نظارتی همکاری داشتند، تقدیر می شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.6282041072845
Query time: 1.4755182266235