X
پنجشنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۴۲ ۳۰
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
یک روز بازرسی از اصناف خرم‌آباد با 248 پرونده تخلفاتی

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: تنها در یک روز بازرسی از اصناف شهرستان خرم‌آباد با حضور بهزاد منصوری رییس سازمان صمت استان، 248 پرونده تخلفاتی برای این واحدها تشکیل شد.

یک روز بازرسی از اصناف خرم‌آباد با 248 پرونده تخلفاتی

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان فریبرز حسامی در گفت و گوی خبری افزود: پس از بازرسی از 700 واحد صنفی در روزهای پایانی سال این تعداد واحد صنفی متخلف در شهرستان خرم‌آباد شناسایی شده است

وی با اشاره به اینکه صاحبان واحدهای صنفی متخلف پس از تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی استان معرفی شدند، اظهار داشت: ارزش تخلفاتی این واحدهای صنفی متخلف 25 میلیارد ریال است.

وی تصریح کرد: به همین منظور سه گروه با حضور رییس سازمان صمت لرستان، بازرسان سازمان صمت، قاضی تعزیرات حکومتی، رئیس اتحادیه کیف و کفش و رئیس اتحادیه پوشاک از واحدهای صنفی شهرستان خرم‌آباد بازرسی کردند.

حسامی ادامه داد: از واحدهای فروش کیف و کفش، البسه، آجیل و خشکبار و قنادی در سطح شهرستان خرم‌آباد بازدید به عمل آمد که منجر به تشکیل پرونده برای واحدهای متخلف صنفی شد.

وی عمده تخلفات این واحدها را گرانفروشی، کم فروشی، عدم درج قیمت، ارائه ندان فاکتور، احتکار و عرضه خارج از شبکه عنوان کرد و اظهار داشت: از مردم استان درخواست داریم در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی واحدهای صنفی استان مراتب را با شماره تلفن 124 ستاد خبری سازمان صمت لرستان در میان گذارند.

در استان لرستان 53 هزار واحد صنفی وجود دارد که 17 هزار سهم شهرستان خرم‌آباد است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.8569629192352
Query time: 1.6427900791168