X
پنجشنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۰۰ ۱۳
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
رییس سازمان صمت لرستان: 370 تن مرغ در لرستان توزیع شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: با توجه به نیاز مردم در روزهای پایانی سال و نزدیک شدن به تعطیلات ایام نوروز، 370 تن گوشت مرغ گرم در استان توزیع شد.

رییس سازمان صمت لرستان: 370 تن مرغ در لرستان توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان مهندس بهزاد منصوری روز پنجشنبه در گفت و گوی خبری افزود: کار توزیع این میزان مرغ از شب گذشته آغاز شده تا مردم بتوانند به اندازه نیاز خود این ماده پروتئینی را تامین کنند، شایان ذکر است که به مردم اعلام کنیم خوشبختانه هیچ مشکلی در تامین و توزیع مرغ وجود ندارد.

وی تصریح کرد: به همین منظور همه امکانات را برای تامین و توزیع مناسب مرغ در استان بسیج کرده ایم تا در روزهای پایانی سال و تقاضای مردم به این ماده پروتئینی با مشکل مواجه نشوند.

وی با بیان اینکه به اندازه کافی مرغ گرم و منجمد در استان تامین شده است، اظهار داشت: برای رفاه حال شهروندان از مجاری قابل اعتماد و اصنافی که پاسخگوی مردم هستند، کار توزیع را انجام دادیم و از همه نیروهای نظارتی و بازرسی با همکاری بسیج نیز برای نظارت بر تامین و توزیع، استفاده شده است تا نیاز مردم به بهترین شکل برطرف شود.

رئیس سازمان صمت لرستان ادامه داد: مرغ گرم و منجمد به وفور وجود دارد اما درخواست ما این است مردم در روزهای اول سال نو، مرغ مورد نیاز خود را به اندازه نیاز تهیه کنند تا مشکلی برای تامین و توزیع وجود نداشته باشد.

اگرچه برای روزهای تعطیل، کشتار و توزیع هم وجود دارد و هیچ وقفه ای برای کار توزیع مرغ وجود نخواهد داشت.

وی از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی واحدهای صنفی به ویژه فروشندگان و توزیع‌کنندگان مرغ در سطح استان، مراتب را با شماره تلفن 124 ستاد خبری سازمان صمت در میان گذارند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.584951877594
Query time: 1.4848074913025