X
سه شنبه, ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ۱۰:۴۷ ۳۲
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
سرپرست معاونت امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت لرستان: یک هزار و ۲۸۰ تن کالای اساسی ماه مبارک رمضان در لرستان تامین شد.

تامین یک هزار و ۲۸۰ تن کالای اساسی برای ماه مبارک رمضان

سرپرست معاونت امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت لرستان: یک هزار و ۲۸۰ تن کالای اساسی ماه مبارک رمضان در لرستان تامین شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان محمد مراد سپهوند گفت: یک هزار و ۲۸۰ تن انواع کالای اساسی شامل شکر، روغن، گوشت و برنج برای ماه مبارک رمضان در استان تهیه و تامین شده است.

محمد مراد سپهوند روز سه‌شنبه در گفت و گوی خبری افزود: هرساله ستاد تنظیم بازار برنامه‌ریزی های جدی برای ماه مبارک رمضان دارد و امسال نیز سهمیه استان تخصیص داده شده است.

وی شکر، روغن، گوشت و برنج را جزو سهمیه‌های استانی دانست و اظهار داشت: به همین منظور سهمیه ماه مبارک رمضان در کل استان ۶۰۰ تن شکر به قیمت بسته بندی هر کیلوگرم هشت هزار و ۷۰۰ تومان برای مصرف خانگی، ۶۰۰ تن برنج تایلندی با قیمت هر کیلوگرم ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان و برنج هندی با قیمت ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان و ۶۰ تن گوشت قرمز منجمد با قیمت هر کیلوگرم ۸۰ هزار تومان تامین شد.

وی تصریح کرد: همچنین بیش از یکهزار تن شکر مورد نیاز قنادی‌های استان تامین شده است که به زودی توزیع می شود.

سپهوند ادامه داد: با توجه به نیاز مردم به خرما در ماه مبارک رمضان نیز برنامه ریزی در این زمینه انجام شده و قرار است سازمان تعاون روستایی لرستان از طریق وزارت جهاد کشاورزی خرمای مورد نیاز را تامین کنند.

سرپرست معاونت بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی فروشندگان مبنی بر گرانفروشی، کم فروشی، عرضه خارج از شبکه و احتکار مراتب را با شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری سازمان صمت استان در میان بگذارند تا در سریع‌ترین زمان با متخلفان واحدهای صنفی برخورد شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.9427089691162
Query time: 1.7373790740967