X
چهارشنبه, ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۴:۳۲ ۱۲
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
رییس صمت لرستان: برنامه‌های ویژه سال تولید و پشتیبانی‌ها در صمت لرستان

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: برنامه ریزی سازمان صمت استان بر اساس شعار سال (تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها) از سوی مقام معظم رهبری است.

رییس صمت لرستان: برنامه‌های ویژه سال تولید و پشتیبانی‌ها در صمت لرستان

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان مهندس بهزاد منصوری روز چهارشنبه در حالی که میزبان رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز لرستان بود افزود: براساس شعار امسال بحث تولید به عنوان یک جریان مستمر و وظیفه ذاتی سازمان به شمار می‌رود و آن را دنبال می‌کنیم، اما در ارتباط با پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها از ابتدای سال با تلاش مجموعه همکاران برنامه‌هایی را شروع کرده‌ایم و معتقدیم باید اول شناخت دقیق از وضعیت داشته باشیم تا بتوانیم کار کارشناسی انجام دهیم.

وی با بیان اینکه به همین منظور از ابتدای سال اصلاح آمار و اطلاعات در حوزه صمت را شروع کرده‌ایم، گفت: در این راستا تمامی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و بنگاهها را احصا می‌کنیم تا راهکارهای رفع موانع و مشکلات را به دست آوریم. اصلاح آمار یکی از مهمترین موضوعات در این زمینه است چرا که آمار دقیق در پیشبرد امور بسیار موثر است و می توانیم بهتر به اهداف خود برسیم.
وی با بیان اینکه متاسفانه مسائل حوزه تنظیم بازار، معیشت مردم و بحث مربوط به کرونا به عنوان یک عارضه و معضل سنگین در استان تبدیل شده است، تصریح کرد: امیدواریم بحث تحریم های اقتصادی را به بهترین شکل ممکن پاسخگو باشیم تا با یک شرایط ایده ال، برنامه‌ریزی دقیق برای اجرا داشته باشیم.
منصوری ادامه داد: حوزه صنعت، معدن و تجارت لرستان به خاطر موضوع معیشت مردم، تولید و واحدهای صنعتی و معدنی فعالیت‌های زیادی دارد و گستردگی کار بالاست که امیدواریم بتوانیم به بهترین شکل ممکن به عنوان یک خدمتگزار در خدمت مردم باشیم چون اثرات فعالیت های خوب می تواند اثر خوبی در توسعه استان داشته باشد.
وی ابراز امیدواری کرد با همفکری خوب رسانه‌ها بتوانیم با رونق تولید برای توسعه همه جانبه استان تلاش جدی داشته باشیم و مسیر رشد و توسعه استان را هموار کنیم چون مصالح استان ایجاب می کند همه برای توسعه استان به صورت همفکرو همصدا باشیم.
وی خاطرنشان کرد: بحث حق آبه استان که خود استاندار به عنوان یکی از مطالبات جدی پیگیر آن است، نادیده گرفته شده است پس معتقدیم این مظلومیت استان باید از ناحیه دولت و حاکمیت به گوش حوزه های تصمیم گیرنده برسد و همه باید به دور از هرگونه سلیقه و گرایش فکری این حقوق مردم را به دست بیاورند، البته همه باید این مطالبات رابه شکلی درست پیگیری کنیم.
رییس سازمان صمت لرستان با بیان اینکه باید به گونه‌ای فعالیت کنیم که همه در جهت منافع استان گام برداریم، افزود: معتقدیم برای رشد و توسعه استان باید ابتدا اقدامات جهت رشد تولید استان صورت گیرد سپس اطلاع رسانی شود و اقدامات ما باید تاثیری روی سفره مردم داشته باشد.
وی ادامه داد: رسالت ما این است که برای اشتغال جوانان، دلگرم کردن صنعتگران و معدن کاران، رفاه حال شهروندان را در برنامه کاری خود داشته باشیم تا در این شرایط سخت تولیدگران و صنعتگران بتوانند فعالیت داشته باشند، معتقدیم یک شبه نمی توان مسائل و مشکلات را حل کرد بلکه براساس وسع و توان فعالیت می کنیم.

محمد علیدوستی رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز لرستان گفت: ایرنا متعلق به نظام است و در راستای کمک به سیاست های دولت فعالیت می کند و برای جذب مخاطب دنبال خبرهای کذب نیست و انعکاس اخبار خود را با هدف اطلاع‌رسانی دقیق به مردم و کمک به توسعه استان برنامه‌ریزی کرده است.
وی اظهار داشت: اگرچه برخی از رسانه ها دنبال منافع شخصی هستند و خدمات دستگاههای اجرایی را نادیده می گیرند، اما ایرنا تلاش می کند تا خدمات دستگاههای اجرایی به نحو مطلوبی انعکاس داده شود.
علیدوستی ادامه داد: امسال نیز سال تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ها ازسوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است که این موضوع نامگذاری اهمیت مجموعه صمت را بیشتر می کند و ما هم دنبال انعکاس موانع و تلاش های سازمان صمت هستیم تا علاوه بر کمک به تمامی مجموعه دولت، برای رونق تولید و توسعه همه جانبه استان گام‌هایی هرچند کوچک برداریم.
وی تاکید کرد: خبرگزاری جمهوری اسلامی آماده هرگونه همکاری با سازمان صمت لرستان جهت انعکاس اخبار و اطلاعات به منظور حل مشکلات موجود در حوزه تولید است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.0030159950256
Query time: 0.79022073745728