X
پنجشنبه, ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۱۴ ۳۴
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
نرخ مصوب زولبیا و بامیه در لرستان اعلام شد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: قیمت مصوب انواع زولبیا و بامیه در استان اعلام شده است و واحدهای صنفی مرتبط در صورت گرانفروشی این کالای پرتقاضای بازار ماه مبارک رمضان جریمه می‌شوند.

نرخ مصوب زولبیا و بامیه در لرستان اعلام شد

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان لرستان مهندس بهزاد منصوری روز پنجشنبه در گفت و گوی خبری افزود: به همین منظور قیمت هر کیلوگرم زولبیا و بامیه در استان ۳۶ هزار تومان است و همچنین با توجه به استقبال مردم از حلیم برای سفره های سحر و افطار، نرخ هرکیلوگرم ۲۵ هزار تومان مصوب شده است.

وی تصریح کرد: هر ساله در ماه مبارک رمضان انواع آش نیز به‌ منظور مصرف مردم عرضه می‌شود که به همین دلیل برای هر کیلوگرم آش رشته نیز مبلغ ۲۷ هزار تومان تعیین شده است.

منصوری اضافه کرد: فروشندگان زولبیا و بامیه و انواع آش و حلیم موظف به رعایت قیمت‌های تعیین شده هستند و مردم نیز نباید بیشتر از قیمت اعلام شده پرداخت کنند.

وی خاطرنشان کرد: طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در سطح استان آغاز شده است و بازرسان سازمان صمت در صورت مشاهده هرگونه تخلف با متخلفان برخورد قانونی خواهند کرد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف از جمله گرانفروشی و کم فروشی مراتب را با شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری سازمان صمت اطلاع دهند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 14.944044589996
Query time: 13.812835216522