X
شنبه, ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۳۷ ۴۵
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان: بیش از 95 درصد از اصناف لرستان محدودیت های کرونایی را رعایت می کنند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با تقدیر از همکاری اصناف در راستای اجرای محدودیت های کرونایی گفت: خوشبختانه بیش از 95 درصد از اصناف لرستان محدودیت های کرونایی را رعایت می کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان: بیش از 95 درصد از اصناف لرستان محدودیت های کرونایی را رعایت می کنند

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان لرستان مهندس بهزاد منصوری در گفتگوی خبری بیان کرد: بررسی‌های به عمل آمده نشان می‌دهد خوشبختانه واحدهای صنفی نسبت به دوره های قبل همکاری و مشارکت مناسب تری در راستای اجرای محدودیت‌های کرونایی داشته اند و باید تقدیر و تشکر ویژه‌ای از آنها داشت.

وی ادامه داد: در شرایط کنونی تمامی حوزه‌های ذیربط نظارتی وظایف محوله خود را به صورت مستمر انجام می دهند و ترکیب این مجموعه که شامل سازمان صنعت، معدن تجارت، اداره اماکن، اتاق اصناف، تعزیرات حکومتی و سایر دستگاه‌هاست به صورت مستمر در حال بازرسی و نظارت بر واحدهای صنفی در شهرهای مختلف استان هستند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان در بخش دیگری از سخنانش افزود: خوشبختانه در شرایط کنونی شاهد پای کار آمدن واحدهای صنفی و اتحادیه ها هستیم و امیدواریم بتوانیم با این همکاری در مدت زمان اجرای محدودیت های کرونایی شرایط برای قطع زنجیره شیوع گسترده ویروس کرونا مهیا شود.

منصوری در ادامه با اشاره به اینکه بر اساس وظایف محوله توسط ستاد کرونا استان لرستان حوزه بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت به صورت جدی با تمامی امکانات و تجهیزات در حال نظارت و بازرسی و بازار است، افزود: با وجود سنگینی فعالیتها بازرسان این سازمان همراه با گشت های مشترک با تمام توان به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

وی معتقد است: خوشبختانه باید گفت حوزه صنفی مشارکت بسیار خوبی در راستای اجرای محدودیت های کرونایی داشته و جا دارد از فعالان این عرصه که با وجود اینکه با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند تقدیر و تشکر ویژه کرد.

این مسئول بیان کرد: همچنین باید از فرمانداران که در شهرستان ها به صورت جدی پای کار هستند نیز تقدیر کنیم امیدواریم بتوان در ظرف مدت زمان اجرای محدودیت های کرونایی شاهد نتایج اثر بخش آن در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا باشیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان در بخش دیگری از سخنانش بیان کرد :بازرسان این سازمان مناطق مختلف شهر ها را بلوک بندی کرده و به صورت مستمر بازرسی خود را انجام می‌دهند در برخی از مناطق تعداد واحدهای صنفی گروه یک که باید به فعالیت خود ادامه دهند بالاست و و این به این معنا نیست که اصناف محدودیت های کرونایی را رعایت نمی کنند و باید به این موضوع توجه ویژه کرد.

منصوری گفت: بیش از ۹۵ درصد اصناف محدودیت‌های قانونی را رعایت می کنند و امیدواریم تا پایان دوره این درصد حفظ و شاهد افزایش آن باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اهمیت حمایت از اصناف آسیب دیده افزود: متاسفانه ویروس کرونا خسارت های جبران ناپذیری را به حوزه اقتصادی به خصوص واحدهای صنفی وارد کرده و این واحد ها اکنون با مسائل و مشکلات زیادی همچون کاهش شدید درآمد، وصول چک، مالیات، اجاره بها، تامین اجتماعی و سایر موارد دست و پنجه نرم می کنند.

وی گفت: به همین دلیل امیدواریم ستاد ملی کرونا تصمیمات ویژه‌ای در راستای حمایت از واحدهای صنفی بگیرد تا شاهد کاهش مشکلات آنها باشیم در استان نیز از تمام ظرفیت خود در راستای حمایت از این واحدها استفاده خواهیم کرد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 11.450672626495
Query time: 10.672576904297