X
شنبه, ۰۸ خرداد ۱۴۰۰ ۲۲:۴۹ ۴۶
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
رئیس سازمان صمت لرستان: ۷۶ واحد صنعتی لرستان در تملک بانک هستند/پیشرفت ۱۵ درصدی لاستیک‌سازی لرستان

رئیس سازمان صمت لرستان با اشاره به پیشرفت ۱۵ درصدی شرکت لاستیک سازی لرستان به تغییر بانک عامل این پروژه اشاره کرد و گفت: ۷۶ واحد صنعتی لرستان در تملک بانک هستند.

رئیس سازمان صمت لرستان: ۷۶ واحد صنعتی لرستان در تملک بانک هستند/پیشرفت ۱۵ درصدی لاستیک‌سازی لرستان

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان لرستان مهندس بهزاد منصوری، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان، شامگاه شنبه هشتم خردادماه، در نشست خبری مجازی با اصحاب رسانه با یادآوری این مطلب که سفر آیت‌الله رئیسی در حوزه قضایی دستاوردهای خوبی برای واحدهای صنعتی داشت، در خصوص آخرین وضعیت شرکت پارسیلون گفت: پارسیلون به بخش خصوصی واگذار شد اما نتیجه مطلوب حاصل نشد و بعد از سال‌ها تعطیلی در حال حاضر به شرکت آتیه دماوند واگذار شد و بحث منطقه ویژه اقتصادی مطرح شد و امید آن می‌رود که این ظرفیت و فضای آن در مسیر توسعه استان قرار بگیرد.

منصوری با اشاره به آخرین وضعیت شرکت لاستیک سازی گفت: در حال حاضر ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با جابجایی بانک عامل بتوانبم به تامین منابع لازم اقدام کنیم.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان به اجرای طرح محرومیت‌زدایی صنعتی در استان‌های کمتر توسعه یافته و کمتر برخوردار کشور توسط وزارت صمت اشاره کرد و با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های اساسی سازمان صمت لرستان اجرای این طرح است، ادامه داد: در قالب این طرح ۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات سرمایه در گردش یا ثابت برای واحدهای تعطیل یا نیمه تعطیل استان لرستان اختصاص و تزریق یافته است.

منصوری با اشاره به آخرین وضعیت واحدهای تولیدی و صنعتی استان لرستان که در تملک بانک‌ها هستند، گفت: در حال حاضر ۷۶ واحد صنعتی استان لرستان در تملک بانک ها هستند که ۲۱ مورد آن کشاورزی است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان نظارت بر توزیع کالاهای اساسی از جمله روغن و برنج را یکی از وظایف ذاتی این سازمان برشمرد و با اشاره به بخش بازرسی و نظارت این سازمان در توزیع کالاهای اساسی توسط اصناف گفت: آمار بالای اصناف و آمار کم بازرسان یکی از مشکلات سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان است و گاهاً از دیگر دستگاه‌های نظارتی برای نظارت بهتر در بازار کمک می‌گیریم.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 4.8804601033529
Query time: 3.0196839968363