X
دوشنبه, ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۱۷ ۹۱
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
انتصاب مدیر حراست سازمان صمت لرستان

مدیر حراست سازمان صمت لرستان منصوب شد.

انتصاب مدیر حراست سازمان صمت لرستان

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان آیین تکریم و معارفه مدیر حراست این سازمان امروز دوشنبه 10 خرداد 1400 با حضور دکتر همتی معاون حفاظت پرسنلی وزارت صمت، منصوری رئیس سازمان صمت استان، شهیدی مدیر کل مرکز حراست استان لرستان و دیگر مسئولین کشوری و استانی با رعایت پروتکل های بهداشتی و تعداد محدود در محل سازمان صمت برگزار و عنایت الله درویشی جایگزین رضا بهدادی نیا شد.

در ابتدای این مراسم مهندس بهزاد منصوری طی گزارشی ضمن بیان خلاصه‌ای از وضعیت، خصوصیات و توانایی های صنعت استان، حراستی را موفق دانست که مستقل عمل کرده و نماینده هیچ طرز تفکر و گروهی نباشد.
وی ادامه داد: با چنین رویکردی میتوان چراغ ایمنی و آرامش را در سازمان روشن کرد و مباحث توسعه ای در فضای آرام و ایمن شکل می گیرد در نتیجه منجر به تفکر بهتر و شکوفایی در نیروهای تخصصی می گردد.

مهندس منصوری در ادامه از زحمات رضا بهدادی نیا به عنوان یک دوست قدیمی تقدیر و تشکر و برای عنایت الله درویشی در پست جدید آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه این مراسم دکتر همتی معاون حفاظت پرسنلی وزارت صمت ضمن تشکر از رئیس صمت لرستان در باب قدرشناسی از زحمات مجموعه حراست ابراز داشتند:
حراست خود باید باعث ایجاد محیطی آرام در سازمان شود و نوع فعالیتش بگونه ای باشد که کرامت انسانی پرسنل و مراجعین رعایت گردد
و از هر گونه عملکرد سلیقه ای اجتناب ورزیده و با دقت و سرعت عمل باعث تسریع در امور شود.
مدیر حراست باید همواره در حال یادگیری و آموزش و استفاده از تجارب موفق همکاران در این حوزه باشد.

در ادامه شهیدی مدیر کل مرکز حراست استان لرستان نیز گفت: مدیر حراستی موفق است که از انفعال و پشت میز نشینی دوری جسته و به صورت فعال در خدمت سازمان و مراجعین باشد و از طریق ارتباط مستمر، راهکارهای مناسبی برای حل مشکلات ارائه دهد.
وی افزود: حراست باید بر اساس منشور شرع، قانون و اخلاق فعالیت کند و هرچه کارهایش بر اساس اخلاص و خدمت بی منت باشد باعث برکت از طرف خداوند و موفقیت دو چندان وی خواهد شد.
در پایان با لوح سپاس از زحمات رضا بهدادی نیا تشکر و حکم انتصاب عنایت اله درویشی بعنوان مدیر حراست صمت لرستان ابلاغ گردید.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 5.217408657074
Query time: 4.3893890380859