X
سه شنبه, ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۲۰ ۱۸
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
رئیس سازمان صمت لرستان خبر داد:صدور مجـوز ۵۰واحد صادراتی صنعت سنگ لرستان

منصوری: مجوز ۵۰واحد سنگ بری صادراتی در استان صادر شده است وصنعت سنگ لرستان یکی از نقاط قوت استان است که باید حمایت شود.

رئیس سازمان صمت لرستان خبر داد:صدور مجـوز ۵۰واحد صادراتی صنعت سنگ لرستان

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان لرستان مهندس بهزاد منصوری در جمع خبرنگاران در ارتباط با واحدهای صنعتی که از نداشتن صنایع وتکنولوژی روز محروم هستندگفت؛ صنایع نوین و تکنولوژی روز شاهد بودیم که یا محروم بودند یا غافل که این منجر به وضعیت عدم توازن دررقابت واحدهای تولیدی دراین عرضه شده و امیدوار با توجه به بازسازی و نوسازی که در حوزه در وظایف شرکت‌ها و هلدینگ‌های سازمان های توسعه وزارت صنعت است به بهترین شکل ممکن از انها استفاده کنیم.

وی افزود: در حال حاضر تعداد کارخانه‌های سنگ معدن لرستان، کم نیست و حتی بسیاری از آن‌ها به کشورهای اروپایی و آمریکای جنوبی هم صادرات دارند، خاطرنشان کرد: تعداد زیادی از کارخانه‌های سنگ لرستان با مشکلاتی مـواجه هستند که امیدواریم مشکلات انها را مرتفع کنیم.

ذخایر معدنی و صنعت سنگ ایران در جهان جایگاه اول و دوم را دارد. ذخایر معدنی و سنگ لرستان در تنوع اول و دوم است و در فراوری هم در ۱۰سال گذشته خوب عمل کرده و سیستم‌های نو و فناوری ایجاد شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان لرستان تصریح کرد:در صنعت سنگ ظرفیت بالای داریم و در خرم‌آباد حدود هشت سنگبری خیلی خوب داریم، در ازنا، دورود و بروجرد دستگاه‌های بسیار به روزی وجود دارد ولی متاسفانه فعالان این صنعت با مشکل روبه‌رو هستند

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.6010780334473
Query time: 2.8516891797384