X
سه شنبه, ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۳۸ ۵۳
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان در نشست خبری فضای با اصحاب رسانه: هیچ تشدد و شوک قیمتی در کالای روغن وجود نداشته است

بهزاد منصوری : در بحث کالا روغن تشدد قیمتی و شوک قیمتی در استان وجود نداشته است ضمن اینکه با همکاری مجموعه صمت تلاش شده که نظارت به خوبی صورت بگیرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان در نشست خبری فضای با اصحاب رسانه: هیچ تشدد و شوک قیمتی در کالای روغن وجود نداشته است

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و.تجارت استان لرستان مهندس بهزاد منصوری در نشست خبری فضای مجازی با اصحاب رسانه لرستان، گفت: در بحث کالای روغن در استان لرستان هیچ تشدد قیمتی و شوک قیمتی وجود نداشته ضمن اینکه مجموعه صمت تلاش کرده که نظارت در بازار را رصد کند.

وی ادامه داد: در راستای نظارت بر کالاها معتقدیم که نظارت باید از طریق سامانه های موجود صورت بگیرد و موضوع تامین و توزیع به بهترین شکل انجام شود.

رئیس سازمان صمت لرستان بیان کرد: بازار کشور ما با توجه به محدودیت های تامین ارز در سطح کلان با چالش‌ها و مشکلاتی مواجه بوده که در بحث روغن در ستاد تنظیم بازار ما چیزی تحت عنوان اینکه روغنی را با تفاوت قیمتی و مسائل مربوط به تامین ارز داشته باشیم تا این لحظه وجود نداشته است.

منصوری اظهار داشت: سعی کرده ایم بر اساس سهمیه تعیین شده و نیاز استان کالای مورد نظر را تهیه و توزیع کنیم و نظارت‌های میدانی را کماکان ادامه خواهیم داد و از ظرفیت حوزه بازرسی در اتاق اصناف هم استفاده خواهیم کرد.

وی افزود: با توجه به برنامه تنظیم کلانی که وجود دارد از حیث دانه‌های روغنی مواد پایه و فعالیت کارخانجات مرتبط روال تامین تولید و توزیع مجموعه استان پایدار است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 4.4486586252848
Query time: 3.6690993309021