X
سه شنبه, ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۰۱ ۸۰
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان خبر داد: اختصاص 700 میلیارد تومان تسهیلات در قالب طرح محرومیت زدایی به لرستان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از اختصاص 700 میلیارد تومان تسهیلات در قالب طرح محرومیت زدایی به بخش تولید این استان خبر داد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان خبر داد: اختصاص 700 میلیارد تومان تسهیلات در قالب طرح محرومیت زدایی به لرستان

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان لرستان مهندس بهزاد منصوری در نشست خبری مجازی با اصحاب رسانه لرستان بیان کرد: 156 معدن فعال در استان وجود دارد و 105 واحد معدنی غیر فعال هستند. کل اشتغال در مجموعه واحد های معدنی هزار و 928 نفر بوده و در سال جاری توسعه معادن در اولویت برنامه هایمان قرار دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان عنوان کرد: با توجه به ظرفیت خوبی که در مجموعه ایمدرو وجود دارد بحث تامین مالی برای فعالیت و تامین تجهیزات مورد نیاز حوزه معدن به توافق رسیدیم و ایمیدرو اعلام آمادگی کده در حوزه تامین منایع مالی را برای ماشین آلات معدنی استان ورود پیدا کند.

منصوری در بخش دیگری از سخنانش عنوان کرد: کل منابع مربوط به لاستیک سازی خرم آباد از بانک صنعت و معدن و صندوق توسعه ملی در نظر گرفته شده اما با توجه به قرار گفتن بانک صنعت و معدن در لیست تحریم صورت گرفته عملا بانک از تامین منابع مورد نیاز باز مانده است.

وی گفت: امیدوار هستیم با توجه به طرحی که داشتیم بانک عامل را تغییر داده و متناسب به نیاز ارزی این طرح به بانک ثالث معرفی شود.

این مسئول در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه در قالب اجرای طرح محرومیت زدایی صنعتی توسط وزارت صمت ۷۰۰ میلیارد تومان برای واحدهایی که نیازمند سرمایه در گردش هستند به استان اختصاص یافته است، افزود: طرح محرومیت زدایی لرستان با محوریت تسهیلات سرمایه در گردش وزارت صمت عملیاتی می‌شود،

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.239147345225
Query time: 2.5008050600688