X
سه شنبه, ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۴۵ ۷۲
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
بهره گیری از ظرفیت ها و پتانسیل های استان در راستای توسعه صنعتی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان گفت: در راستای توسعه صنعتی در حوزه های مختلف به بهترین شکل ممکن همه تلاش خود را در این ارتباط بکار خواهیم گرفت تا بتوانیم از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود نهایت استفاده را ببریم.

بهره گیری از ظرفیت ها و پتانسیل های استان در راستای توسعه صنعتی

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان لرستان مهندس بهزاد منصوری درنشست مجازی با خبرنگاران با بیان اینکه بحث عدم هم‌گرایی و اقتصاد ملی در حوزه تولید به‌خصوص در طرحهای ملی در ارتباط با مجموع واحدهای صنعتی از مشکلاتی است که باید تلاش کرد که اثرملی واحدهای صنعتی استان را به نوعی افزایش داد. بیان کرد: بحث تامین سرمایه مورد نیاز ارزی و ریالی از دیگر مشکلات موجود است که در این راستا ،ماشین آلات برای تولید کالاهای قابل رقابت بایستی صورت بگیرد.

وی با اشاره به محصولات ،ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های استان که در کشور برای عرضه محصولات حرف برای گفتن دارند بیان کرد: صنایع شیمایی ما که ۳۰ درصد واحدهای موجود را به خود اختصاص داده بالغ‌بر ۲۵۰ قلم محصول دارویی در دست تولید دارند و دربازار کشور به شکل قابل ملاحظه‌ای در حال توزیع است. در بحث نساجی هم مجموعه نساجی بروجرد از واحدهای بی نظیر ملی است که تاثیر خوبی در استان و شهرستان و کشور خواهد داشت این در حالی است که واحدهای فلزی ما مثل فرو آلیازهم با رویکرد ملی در کشور نقش‌آفرینی می کنند که امیدواریم بتوانیم از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود استان در راستای توسعه صنعتی در حوزه های مختلف به بهترین شکل ممکن استفاده لازم را ببریم و همه تلاش خود را در این ارتباط بکار خواهیم گرفت.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.2649927139282
Query time: 2.465765953064