X
دوشنبه, ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ۰۷:۵۲ ۱۱۶
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
یک واحد توزیع مواد شوینده در خرم‌آباد بیش از ۱۰۸ میلیون تومان جریمه شد.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت" یک واحد توزیع و پخش مواد شوینده در شهرستان خرم‌آباد به دلیل اخفا و احتکار کالا بیش از ۱۰۸ میلیون تومان جریمه و به تعزیرات حکومتی معرفی شد.

یک واحد توزیع مواد شوینده در خرم‌آباد بیش از ۱۰۸ میلیون تومان جریمه شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان یوسف مرادی در گفت و گوی خبری افزود: این واحد به دلیل عدم اعلام موجودی ۶۹۰ کارتن انواع مواد شوینده متخلف شناخته شده است.

وی اظهار داشت: برخورد قاطع با سودجویان بازار تداوم دارد به نحوی که خرداد گذشته یکهزار و ۳۴۰ مورد بازسی از واحدهای صنفی استان انجام و منجر به تشکیل ۴۸۵ فقره پرونده تخلفاتی شد.

وی ارزش این پرونده های تخلفاتی را بیش از هشت میلیارد و ۱۰۰ میلییون تومان برشمرد و تصریح کرد: بیشترین تخلف کشف شده در این مدت مربوط به عدم درج قیمت و نصب نرخنامه بوده است.

مرادی گفت: نقض دستورالعمل های بهداشتی، گرانفروشی، کم فروشی، عرضه خارج از شبکه و نداشتن پروانه کسب به ترتیب بیشترین تخلفات شناسایی شده در این مدت بوده است.

وی تاکید کرد: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف واحدهای صنفی از قبیل کم فروشی، گرانفروشی، احتکار، درج نکردن قیمت و امتناع از ارائه فاکتور از جانب واحدهاهی صنفی، مراتب را با شماره ۱۲۴ درمیان بگذارند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.8994119962056
Query time: 2.1582016944885