X
یکشنبه, ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ۱۵:۳۶ ۵۸
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
واحدهای صنفی متخلف در لرستان بیش از ۲۳ میلیارد تومان جریمه شدند

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: واحدهای صنفی و خدماتی متخلف این استان طی سه ماهه ابتدایی امسال ۲۳ میلیارد و ۵۹۰ میلیون تومان جریمه و به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

واحدهای صنفی متخلف در لرستان بیش از ۲۳ میلیارد تومان جریمه شدند

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن وتجارت استان لرستان "یوسف مرادی" در گفت و گوی خبری افزود: در این مدت سه هزار و ۴۰۹ فقره بازرسی از واحدهای صنفی و خدماتی استان انجام و منجر به تشکیل یکهزار و ۷۸۹ پرونده به ارزش بیش از ۲۳ میلیارد تومان شد.

وی اظهار داشت: خرده فروشی ها با ۲ هزار و ۲۸۶ بازرسی بیشترین بررسی را داشته اند و یکهزار و ۱۱۸ فقره از پرونده های تشکیل شده نیز مربوط به این واحدها است.

وی تصریح کرد: در این مدت بازرسی های انجام شده از عمده فروشی ها، واحدهای خدماتی، تولیدی صنفی و تولیدی صنعتی استان نیز به ترتیب ۶۰، ۵۴۵، ۴۵۱ و ۶۷ مورد بوده است.

مرادی ادامه داد: همچنین بیشترین پرونده متشکله با ۵۴۴ فقره در خصوص رعایت نکردن مسایل و پروتکل های بهداشتتی، عدم درج قیمت و نصب نرخنامه با ۳۸۱ مورد، گرانفروشی ۱۷۳ و عرضه خارج از شبکه ۱۴۲ پرونده بود و پس از آن مواردی همچون نداشتن پروانه کسب، تقلب و کم فروشی از جمله تخلف واحدهای صنفی استان بوده است.

وی اضافه کرد: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف واحدهای صنفی استان از جمله کم فروشی، گرانفروشی، احتکار، درج نکردن قیمت، نقض پروتکل های بهداشتی و امتناع از ارائه فاکتور، مراتب را با شماره ۱۲۴ در میان بگذارند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 4.8646346728007
Query time: 4.0917126337687