X
سه شنبه, ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ۰۷:۲۷ ۷۴
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
راه اندازی سایت شن و ماسه و پایانه سنگ صادراتی از جمله اهداف صمت لرستان

راه اندازی سایت شن و ماسه و پایانه سنگ صادراتی از جمله اهداف صمت لرستان است

راه اندازی سایت شن و ماسه و پایانه سنگ صادراتی از جمله اهداف صمت لرستان

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان درحاشیه دیدار دکتر مهرداد ویسکرمی نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی با رئیس و معاونین صمت مشکلات برخی از واحد‌های صنعتی استان بررسی و تبادل نظر شد.

در این جلسه رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان گفت:
ما بصورت جدی به دنبال راه اندازی سایت تولید ماسه کوهی و پایانه صادراتی سنگ هستیم.

مهندس منصوری ادامه داد: راه‌اندازی سایت شن و ماسه کوهی با توجه به وسعت معادن شن و ماسه سالها میتواند منبع تامین این کالا بوده و به صورت متمرکز و ماندگار جوابگوی بازار این محصول باشد.
وی در خصوص راه اندازی پایانه سنگ صادراتی استان نیز ابراز کرد: از مزایای این پایانه اینست که با تجمیع انواع سنگ‌های خاص صادراتی هم خریداران سنگ نیازمند به جستجوی سنگ با کیفیت و مورد نظر در سطح استان نیستند و هم فروشندگان بازار فروش متمرکز و متنوعی خواهند داشت.
وی همچنین یادآور شد: با راه اندازی پایانه صادراتی استان به دنبال برند سازی این محصول ارزشمند هستیم و با توجه به کیفیت سنگی که در استان وجود دارد به راحتی برند قابل ارائه خواهدبود.

منصوری ابراز امیدواری کرد:با راه اندازی این پایانه تحول عظیمی در بحث صادرات سنگ به وجود خواهد آمد و مطمئناً از سراسر دنیا مشتریان زیادی جهت خرید به استان سرازیر خواهند شد.
وی خبر داد: در خصوص راه اندازی پایانه سنگ صادراتی استان لرستان مجوزهای رسمی داده شده و در مرحله عملیاتی است.

وی ادامه داد: اینکه چه مدت از عمر مدیریتی هر فرد باقی مانده باشد اصلاً مهم نیست ما معتقدیم که باید کار را به صورت حرفه ای، صادقانه و تا لحظه آخر دنبال و به سرانجام رساند و از جمله اهداف صمت لرستان راه اندازی سایت تولید ماسه کوهی و پایانه سنگ صادراتی است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.9795053799947
Query time: 3.2417990366618